Логотип компании (Маленький) - Фото 2

Автоматизація роздрібної торгівлі

Автоматизация розничной торговли - Фото 1

Сучасні магазини відрізняються не тільки і не стільки асортиментом і сервісом, скільки системою управління і контролю. Від функціональності цієї системи напряму залежить розвиток і прибутковість бізнесу. Ми радимо всім компаніям, які хочуть йти в ногу з часом і випереджати конкурентів, автоматизувати внутрішні і зовнішні робочі процеси. Але завжди нагадуємо, що для автоматизації роздрібної торгівлі потрібні певні умови:

 1. Технічні. Устаткування для автоматизації роздрібної торгівлі: принтер і сканери штрих-кодів, POS-термінал, реєстратори, сейфи та ін. пристрою, об'єднані в локальну мережу з офісною технікою з можливістю віддаленого адміністрування.
 2. Програмні. Один або кілька програмних продуктів для управління технікою і автоматизації робочих процесів підприємства. ПО 1С:Підприємство 8 оптимально підходить для автоматизації роздрібної торгівлі та враховує всі потреби торгових підприємств.
 3. Експертні. Для ефективної і злагодженої автоматизації персонал компанії повинен досконало володіти технікою і ПP. Наші фахівці грамотно навчать ваших співробітників роботі з автоматизованою системою.

Такі базові умови для початку автоматизації роздрібної торгівлі. При цьому не має значення ні масштаб компанії (магазин "біля будинку", мінімаркет, супермаркет, гіпермаркет і ін.), Ні асортиментну напрямок (продукти харчування, одяг, універсальний магазин, аптека та ін.), Можливості Алєанза дозволяють професійно автоматизувати весь ланцюжок роздрібного продажу, від складу і торгового залу до автоматизації мобільної торгівлі та доставки.

Кожен керівник підприємства роздрібної торгівлі прагне до того, щоб торгівля була сучасною і успішною. Автоматизація роздробу забезпечує повний спектр рішень для досягнення цих цілей. Вона складається з кількох частин і при необхідності нарощується.

Компоненти автоматизації роздрібної торгівлі:

 • прийом і облік товарів
 • інвентаризація складу, переоблік
 • фінансові операції
 • логістика
 • маркетинг
 • контроль персоналу
 • техніка безпеки

Автоматизація підприємства роздрібної торгівлі призводить до підвищення ефективності роботи в цілому. Основні результати автоматизації магазину:

 • точне управління асортиментом і цінами, контроль цін постачальників і собівартості продукції
 • аналіз товарообігу, планування закупівлі затребуваних товарів і виключення низьколіквідної продукції
 • оперативне отримання даних для звітів з продажу, залишкам, відвідуваності і для аналізу прибутку
 • прозоре управління маркетинговими і дисконтними процесами, планування акцій, установка часу розпродажів, аналіз маркетингової активності
 • зменшення черг, підвищення швидкості і якості обслуговування, в результаті - зростання лояльності покупців.

Крім швидкості роботи і ефективних інструментів для аналітики, вигода автоматизації роздрібної торгівлі полягає в мінімізації "людського фактора", а значить, виключає помилки в продажах і знижує рівень крадіжок.

Компанія "Алєанза" професійно і відповідально автоматизує роботу підприємств роздрібної торгівлі. Роки практичного впровадження рішень 1С:Підприємство 8 забезпечили нам розуміння специфіки і потреб автоматизації магазинів. Наші фахівці, чий професійний рівень підтверджується сертифікатами, постійно підвищують свою кваліфікацію. Наш досвід реалізації складних масштабних рішень, досконале знання технологій і тенденцій гарантують успішну автоматизацію роботи магазину і підвищення рентабельності вашого бізнесу.

результат
Ускоряется проведения документов
Ускоряется формирование отчетов
Уменьшается размер базы
Уменьшается нагрузка на серверное оборудование
Цена услуги
Базовая версия
уточняйте по телефону
Заказать услугу

Чтобы заказать услугу, заполните форму ниже. Мы обязательно с Вами свяжемся.

Текущая страница
Нам важен ваш отзыв!
Качество работы – это наш приоритет. Нам важно знать Ваше мнение о работе каждого подразделения Компании, а также отдельных сотрудников.