Логотип компании (Маленький) - Фото 2

Автоматизація виробничих підприємств

Автоматизация производственных предприятий - Фото 1

Навіщо автоматизувати підприємство?

Успіх і конкурентоспроможність підприємства безпосередньо залежить від його відповідності умовам сучасного ринку. Умови ці динамічно розвиваються, так що процес модернізації не можна зупиняти. Чим складніше підприємство - тим важливіше підтримувати процеси його діяльності в бездоганному порядку. Це завдання вирішує автоматизація промислових підприємств. Фундаментальна автоматизація зачіпає всі життєво важливі етапи виробничого та управлінського циклу.

Створення та налагодження спільної інформаційної бази оптимізує внутрішню і зовнішню діяльність компанії. Кожен відділ отримує доступ до даних. Ступінь доступу і можливості внесення змін налаштовуються для кожного робочого місця. В результаті створюється єдиний ефективний "організм", який оперативно реагує на всі запити. На практиці, в умовах ринку, підприємство з правильно автоматизованим управлінням завжди випереджає конкурентів без системи промислової автоматизації.

Процес автоматизації підприємства

Компанія "Алєанза" має багаторічний досвід організації комплексних інформаційно-управлінських систем. Ми дотримуємося міжнародні, державні, галузеві і корпоративні стандарти фінансово-господарської діяльності. Серед наших клієнтів є холдинги і корпорації, їх філії в Україні та за кордоном, а також компанії-виробники харчової, текстильної, енергетичної та інших галузей легкої і важкої промисловості. Це підтверджує актуальність автоматизації.

Автоматизована система дотримується ієрархію, встановлену на підприємстві. При цьому кожному рівню управління надаються відповідні інструменти:

  • Бухгалтерія (банківські, касові операції, облік матеріальних і нематеріальних активів, нарахування зарплати та інші розрахунки з юридичними і фізичними особами).
  • Підрозділи та відділи виробництва, збуту, постачання (функціональні процеси менеджерів і підлеглих співробітників за напрямками).
  • Керівник підприємства та топ-менеджмент (інструменти і дані для систематизації, аналізу, стратегічного планування, управління компанією і всіма її ресурсами).

Таким чином, автоматизація управління підприємством дає максимальні можливості для розвитку бізнесу.

Етапи автоматизації підприємства

Впровадження системи автоматизації та створення якісної інформаційної мережі відбувається послідовно:

В першу чергу визначаються конкретні цілі автоматизації. Ніхто не знає мети і особливості вашої компанії краще вас. З нашого боку, представники АЛЄАНЗА проведуть нараду з директором, бухгалтером, керівником кадрової служби. Ми як фахівці допоможемо виділити пріоритети і спланувати впровадження ПЗ "Автоматизація виробничого підприємства". Система стане основою для бухгалтерського обліку.

За підсумками наради розробляється план з графіків впровадження автоматичної системи. Сценарій проекту автоматизації включає в себе всі бізнес-процеси, які будуть піддані оптимізації. Потім починається реалізація плану.

Автоматизація обліку на підприємстві охоплює розробку технічної документації, індивідуальну доопрацювання типової конфігурації 1С:Підприємство 8, аналіз, систематизацію та перенесення інформації з попередніх джерел в єдину базу.

У той же час проходить навчання співробітників підприємства. Завдяки спеціальній методиці і досвіду наших фахівців, кожен користувач освоїть роботу з новою системою і отримає всі необхідні для цього навички. (Навчання персоналу входить у вартість ПЗ).

Початок експлуатації системи починається з тестового запуску, під час якого всі користувачі перевіряють її в дії. Наші фахівці супроводжують клієнтів на кожному етапі підготовки, реалізації та роботи системи. Головний офіс компанії "Алєанза" знаходиться в Києві, фахівці працюють по всій країні. Незалежно від розташування вашого виробничого підприємства, ви можете купити наші програмні продукти і сервісні послуги найвищої якості за доступною ціною.

результат
Ускоряется проведения документов
Ускоряется формирование отчетов
Уменьшается размер базы
Уменьшается нагрузка на серверное оборудование
Цена услуги
Базовая версия
уточняйте по телефону
Заказать услугу

Чтобы заказать услугу, заполните форму ниже. Мы обязательно с Вами свяжемся.

Текущая страница
Нам важен ваш отзыв!
Качество работы – это наш приоритет. Нам важно знать Ваше мнение о работе каждого подразделения Компании, а также отдельных сотрудников.