Логотип компании (Маленький) - Фото 2

Автоматизація документообігу

Автоматизация документооборота - Фото 1

Документи без системи = проблема компанії

Чим більше і успішніше підприємство - тим більше документів циркулює в його внутрішніх і зовнішніх процесах. При цьому велика кількість паперових звітів, наказів, табелів продовжує рости разом з компанією і створює ризик плутанини, втрати, затримки важливих оперативних даних. Але уявіть собі автоматизований документообіг, в якому кожен документ, незалежно від його призначення, авторства та обсягу строго враховується, знаходиться чітко на своєму місці, легко знаходиться і вчасно використовується. Така система вирішила б багато проблем і спростила роботу підприємства.

  • Впорядкування документації і зручний доступ до неї.
  • Зберігання архіву і звернення до нього при необхідності.
  • Захист від ризиків втрати, псування, підробки документів.
  • Скорочення термінів прийняття рішень і погоджень.
  • Контроль кадрової дисципліни.

Це лише орієнтовний перелік можливостей програмного продукту "Автоматизація документообігу". Придбати, налаштувати і обслуговувати його ви можете, звернувшись в компанію "Алєанза".

Як автоматизувати документообіг компанії?

Розмір компанії, сфера її діяльності, перспективи зростання - все це практично не впливає на необхідність мати справу з організаційної та звітною документацією. Бухгалтерія, фінанси, постачання, продажу, робота з кадрами і з клієнтами - всі ці служби щодня використовують документообіг. Автоматизована система документообігу робить їх роботу ефективніше, надійніше і швидше за рахунок таких можливостей:

  • Автоматизована робота з договорами, в тому числі багатосторонніми: шаблони, автозаповнення реквізитів, реєстрація автоподовження і т.д.
  • Інтеграція, синхронізація і загальний доступ: через браузер і мобільні пристрої.
  • Електронний підпис, робота з кореспонденцією і архівом, структурування, пошук документа Облік і аналіз календарних планів, відсутність співробітників на робочому місці. Делегування, трудовитрати, кадрові процеси.
  • Пошта: сортування, архівація, база контактів, адреси та переадресація, історія листування, прив'язка документів до листів.

Завдяки цим функціям, система автоматизації документообігу допомагає ефективно планувати, контролювати і управляти будь-якими бізнес-процесами.

Комплексна автоматизація документообігу

Компанія "Алєанза" - один з лідерів автоматизації документообігу підприємств на основі системи BAS в Україні. Постійні і нові клієнти відзначають, що електронний документообіг зручний всіх ланок компанії, від керівництва до рядових співробітників. Але, незважаючи на стандартизовані вимоги і загальне законодавство, кожна організація має свої особливості і вимагає індивідуального підходу.

Тому наші фахівці приділяють увагу всім етапам впровадження ПЗ: вибору підходящого ліцензійного пакета, узгодження ціни, встановлення, налаштування, навчання персоналу і подальшого сервісно-інформаційного супроводу. Консультування та професійна підтримка надається в будь-який час і допомагає швидко вирішити будь-який виникає питання чи проблему в Києві і інших містах. У міру використання програмного продукту, зростання і/або змін завдань компанії, ви зможете замовити розширення спектра документів і додаткові функції програми (уточнюйте вартість в кожному конкретному випадку).

результат
Ускоряется формирование отчетов
Уменьшается размер базы
Цена услуги
Базовая версия
уточняйте по телефону
Заказать услугу

Чтобы заказать услугу, заполните форму ниже. Мы обязательно с Вами свяжемся.

Текущая страница
Нам важен ваш отзыв!
Качество работы – это наш приоритет. Нам важно знать Ваше мнение о работе каждого подразделения Компании, а также отдельных сотрудников.