Логотип компании (Маленький) - Фото 2

Послуги

Остались вопросы?
Оставьте свои контактные данные и мы Вам перезвоним

Професійні послуги з налаштування «1С:Підприємство 8» від кваліфікованих фахівців

Наша фірма «Алеанза», що знаходиться в Києві, пропонує своїм клієнтам послуги 1С:Підприємство 8 різного характеру. Компетентні фахівці нашої компанії допоможуть вам ефективно застосовувати можливості даного програмного продукту, що дозволить успішно використовувати всі доступні рішення в системі «1С:Підприємство 8». Ми допоможемо вам знаходити оптимальні рішення задач для розвитку вашого бізнесу, використовуючи можливості популярної програми.

Особливості отримання якісних 1С:Підприємство 8 послуг в нашій компанії

У нашій фірмі працюють професіонали з великим досвідом, які застосовують індивідуальний підхід для впровадження актуальних рішень для вашого бізнесу. Ми працюємо, як з невеликими, так і з великими підприємствами, надаючи якісні 1С:Підприємство 8 послуги і використовуючи індивідуальний підхід для вирішення поставлених завдань. Багато поточні питання вирішуватимуться швидко і просто, якщо ви звернетеся до нас.

Ми пропонуємо своїм клієнтами такі послуги, як:

  • Оренда і використання протягом певного періоду віртуального виділеного сервера для 1С:Підприємство 8. Віртуальний сервер по виконуваних функцій не поступається фізичному, але відрізняється більшою потужністю при значних навантаженнях і забезпечує безпеку зберігання інформації.
  • Послуги IT-аутсорсингу. Такі послуги будуть потрібні тим компаніям, де немає штатного фахівця, що займається технічним забезпеченням. Наші співробітники зможуть забезпечити постійний супровід комп'ютерного парку вашої фірми.
  • Автоматизація документообігу. Ми допоможемо вам скоротити терміни прийняття рішень, завжди мати потрібні документи під рукою, контролювати дисципліну співробітників, створити архів документації і уникнути будь-яких ризиків, пов'язаних з її втратою.
  • Автоматизація виробничих підприємств. Ми допоможемо вам оптимізувати роботу фірми, своєчасно формувати звітність та автоматизувати управлінський, податковий, бухгалтерський, оперативний або складський облік.
  • Автоматизація роздрібної торгівлі. Ця послуга буде включати управління цінами, асортиментом, собівартістю продукції та маркетинговими заходами, а також дозволить аналізувати товарообіг і формувати необхідну звітність.
  • Автоматизація торгових підприємств. Такі послуги з 1С:Підприємство 8 дають можливість прискорити обмін інформацією про всі проведені операції, щоб запобігти помилкам, пов'язані з людським фактором, а також аналізувати успішність діяльності компанії і підвищити рівень обслуговування ваших клієнтів.
  • Корпоративне супровід. Подібне супровід клієнтів передбачає допомогу при необхідності поновлення 1С:Підприємство 8 і при закритті періодів, технічну підтримку, навчання вашого персоналу роботі з системою, настройку прав доступу, а також участь у багатьох аспектах корпоративної діяльності.
  • Оптимізація продуктивності програми. Ми прискоримо роботу системи і всіх проведених бізнес-процесів, розподіливши навантаження оптимальним способом і запобігши можливість позапланової перезавантаження.

Наша компанія надає кваліфіковані послуги настройки 1С:Підприємство 8 за вигідною вартості, які допоможуть уникнути збоїв в роботі системи і вимушених простоїв, а також оптимізують всі процеси. Якщо у вас залишилися питання або ви хочете купити послугу, ви можете залишити свої контактні дані для зворотного дзвінка, зв'язатися з нами за телефоном (044) 501-42-42 або по електронній пошті: sales@aleanza.ua. Ми допоможемо вам вирішувати бізнес-питання максимально ефективно.


Нам важен ваш отзыв!
Качество работы – это наш приоритет. Нам важно знать Ваше мнение о работе каждого подразделения Компании, а также отдельных сотрудников.