Логотип компании (Маленький) - Фото 2

Чому ми

Для цього у нас є професіонали в області 1С:Підприємство 8, сучасні технології та сервіс, який не має рівних за своїм рівнем.
Чому ми - Фото 1
Досвід і якість роботи
Наша компанія - член спілки "САБ", один з лідерів галузі в Україні. З початку роботи у 2008 році Алєанза виконала більше 100 успішних проектів: і вузькі галузеві, і масштабні корпоративні системи. Ми знаємо, як працювати з різними підприємствами, враховуємо особливості компанії, вміємо розробляти спеціалізовані ІТ-рішення ..
Чому ми - Фото 2
Видима вигода від співпраці
Ми тримаємо руку на пульсі технічних і новинок, не припиняємо маркетинговий контроль і аналіз ринку. З нами ви будете користуватися тільки кращими сервісами. Постійне вдосконалення дозволяє нам завжди бути на зв'язку, а вам - не сумніватися, що відповідь, консультація і обслуговування будуть отримані в потрібний момент, щоб ви могли здійснити задумане і розвивати свій бізнес без перешкод.
Чому ми - Фото 3
Відповідальність за успіх проектів
У нашій особі ви отримуєте не тільки програмні продукти і послуги, але надійного партнера. Наш стиль роботи можна назвати обслуговуванням "під ключ": від діагностики до впровадження і повного супроводу автоматизованої системи управління. Наші фахівці знайдуть підхід до будь-якій системі і вихід з будь-якої ситуації.
Чому ми - Фото 4
Професійний і спрацьований колектив
Правильно вибрати програмний продукт, налаштувати, надати оновлення, навчання і технічну підтримку - це одна частина нашого професіоналізму. Друга полягає в безперервному самовдосконаленні та підвищенні компетенції. Ми комплексно, відповідально, творчо підходимо до вирішення кожного завдання і цілодобово на зв'язку з вами.
Чому ми - Фото 5
Технологія швидкого результату
Ми використовуємо сучасні гнучкі методології розробки програмного забезпечення, постійно їх удосконалюємо для того, щоб ви отримали результат якомога швидше і належної якості.
У вас конкретне завдання? Зв'яжіться з нами прямо зараз!

Нам важен ваш отзыв!
Качество работы – это наш приоритет. Нам важно знать Ваше мнение о работе каждого подразделения Компании, а также отдельных сотрудников.