Логотип компании (Маленький) - Фото 2

Спілка Автоматізаторів Бізнесу | Алєанза

Компанія "Алєанза" входить у Всеукраїнську Спілку Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS," 1С:Підприємство" та ін.

Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів.

САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.


Правообладателем программных продуктов 1С:Підприємство является эстонская компания Molenari OÜ. На территории Украины действует юридический представитель правообладателя ООО «Международная правовая группа». Просим все вопросы имущественных прав на компьютерные программы 1С:Підприємство направлять к юридическому представителю.


Контакты юридического представителя правообладателя:

ООО «Международная правовая группа»

Код ЕГРПОУ: 41461491

а/я 17, г. Киев, 03126

Тел.: +38 (044) 299 07 70

E-mail: info@legalsoft.ua

http://legalsoft.ua


Нам важен ваш отзыв!
Качество работы – это наш приоритет. Нам важно знать Ваше мнение о работе каждого подразделения Компании, а также отдельных сотрудников.