Логотип компании (Маленький) - Фото 2

Про компанію | Алєанза

Мета компанії

Підвищувати ефективність бізнесу шляхом автоматизації обліку та бізнес процесів.

Чим ми Займаємось

Створюємо і розвиваємо ІТ інфраструктуру для бізнесу, автоматизуємо облік, управління і бізнес процеси. Для автоматизації обліку та бізнес процесів використовуємо добре зарекомендувала себе систему програм "1С:Підприємство". "1С:Підприємство" - це лише частина великої ІТ інфраструктури наших замовників, тому для них ми пропонуємо ІТ аутсорсинг - IP телефонія, корпоративна хмара, обслуговування комп'ютерної техніки і все, що сприяє підвищенню ефективності бізнесу.

Чому ми цим займаємося

Хочемо, щоб корисного бізнесу ставало більше і кожен наш клієнт концентрувався на своєму профільному напрямку (виробництві свого продукту), в той час, як не профільні для компанії ІТ функції будуть покладені на надійного партнера - компанію Алеанза.

Переваги компанії «Алеанза»

 • Внутрішня академія. У компанії існує система внутрішнього навчання. Кожен працівник не рідше 1 разу на рік проходить навчання в професійній області, удосконалює свої навички і знання.
 • Зовнішнє навчання. Співробітники обов'язково відвідують різні професійні заходи для підвищення своєї майстерності. Для програмістів і консультантів обов'язковим є відвідування навчальних курсів 1-2 рази на рік.
 • Кваліфікація фахівців . Всі фахівці компанії регулярно підтверджують свою кваліфікацію в компанії "1С:Підприємство" - здають іспити рівня Спеціаліст, Професіонал.
 • Орієнтація на «продукт». У компанії кожен співробітник знає «продукт» який очікується від його роботи і кожен націлений на його виробництво, так же, як і компанія націлена на надання свого продукту - автоматизована інформаційна система, яка працює відповідно до очікувань замовника
 • Оренда послуг системного адміністратора.Часто компанії не мають можливості самостійно і якісно вирішити питання підготовки ІТ інфраструктури підприємства для успішного запуску системи "1С:Підприємство". Тому наша компанія надає послуги системних адміністраторів, які проводять потрібний комплекс робіт по інфраструктурі. В результаті стає можливим успішний запуск і подальший супровід програм "1С:Підприємство".
 • «Швидка допомога».Компанія Алеанза і кожен співробітник - орієнтовані допомагати клієнтам вирішувати задачі і складності, в т.ч. «Горять». Якщо у вашій компанії виникає задача «на вчора», ми готові затримуватися на роботі для виконання тих завдань, які будуть перед нами поставлені.
 • Гнучкість і уважність. Алеанза - маленька компанія, що дозволяє нам бути дуже гнучкими для кожного клієнта, проявляти максимальну турботу і увагу.
 • Вузька спеціалізація технічних фахівців. У компанії Алеанза технічні фахівці складають 75% від всього штату компанії, кожен співробітник - це вузькоспеціалізований професіонал, програміст - займається програмуванням, "1С:Підприємство" консультант - знає і розуміє бізнес-процеси замовника, спілкується з ним на одній мові, ставить задачу програмістам ; програміст-архітектор - знає всі тонкощі архітектури програми "1С:Підприємство", проектує високонавантажені (розраховані на багато користувачів) системи "1С:Підприємство".

Політика компанії щодо роботи

 • Чесно відмовляти замовнику в наданні послуг ще на березі, якщо ми бачимо, що не зможемо принести йому користь.
 • Економити час і увагу клієнта, грамотно вибудовуючи комунікацію.
 • Не застосовувати препарат поради та рекомендації замовника проти нього самого, перекладаючи таким чином відповідальність за результат, а навпаки, захищати клієнта від самого себе в рамках нашої компетенції.
 • Отримувати від своєї роботи задоволення.
 • Дотримуватися політики не тільки щодо клієнта, а й щодо свого керівника.
Наш професіоналізм можуть підтвердити наші клієнти:
Колор Консалтинг
Айфри Украина
Порше Украина
Юридическая фирма Дигнум
Фахівці "АЛЄАНЗА" нададуть професійні послуги для розвитку бізнесу в області:
Гарантії успішної реалізації проекту фахівцями «АЛЄАНЗА»
Гарантії успішної реалізації - Фото 1
9 річний досвід, більше 1000 успішних проектів різних масштабів.
Гарантії успішної реалізації - Фото 2
Досвід реалізації масштабних корпоративних проектів.
Гарантії успішної реалізації - Фото 3
Виконуємо проекти у всіх регіонах України.
Гарантії успішної реалізації - Фото 5
Наявність компетенцій для розробки, впровадження ІТ-систем, їх обслуговування та навчання користувачів.
Гарантії успішної реалізації - Фото 6
Роботи виконує команда досвідчених фахівців: керівники проектів, аналітики, консультанти, архітектори, програмісти
Гарантії успішної реалізації - Фото 7
Комплекс послуг від діагностики існуючої ситуації до впровадження і повного супроводу сучасної системи управління.

Ми також реалізуємо проекти в рамках Програми підтримки малого і середнього бізнесу за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

Компанія «Алеанза» підтвердила кваліфікацію для реалізації консалтингових проектів для малого і середнього бізнесу за підтримки ЄБРР у напрямку: автоматизація обліку та управління на підприємствах України (впровадження інформаційних систем).

У вас конкретне завдання? Зв'яжіться з нами прямо зараз!
Нам важен ваш отзыв!
Качество работы – это наш приоритет. Нам важно знать Ваше мнение о работе каждого подразделения Компании, а также отдельных сотрудников.