Логотип компании (Маленький) - Фото 2

Програми 1С:Підприємство

Баннер Хит Продаж - Фото
Хіти продажів
Програми, які сьогодні вибирають найуспішніші
підприємці найчастіше.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ програм?
ЗАЛИШИТИ НАМ ЗАЯВКУ. Наші фахівці проконсультують ВАС.

1С:Підприємство 8 - ефективна автоматизація роботи

Сьогодні в Україні 1С:Підприємство 8 один з популярних, стабільно затребуваних продуктів програмного забезпечення. Для автоматизації оперативного обліку своєї діяльності, програму використовують, як великі промислові холдинги, торговельні корпорації, фінансові та бюджетні організації, підприємства сфери обслуговування, так і підприємці з малого бізнесу. Відгуки численних користувачів свідчать про те, наскільки стало легше працювати з появою системного продукту 1С:Підприємство 8. Але прогрес постійно рухається вперед, особливо це помітно по рівню розвитку і вдосконалення IT-технологій, тому звична і зручна програма вимагає регулярного оновлення.

Заміна застарілої версії на нову програму 1С:Підприємство 8

Максимально відповідає вимогам сучасності, найпізніша технологія, що дозволяє провести оптимізацію роботи, підвищити ефективність вирішення завдань управління і обліку, надійно забезпечити захист інформації - нова версія 1С:Підприємство 8. Її гнучка технологічна платформа, незважаючи на спадкоємність попередніх версій, істотно від них відрізняється. Різниця позначається на розширенні додаткових можливостей функціоналу і найбільш сильно стосується структурування даних. Якщо раніше в типові конфігурації були внесені специфічні зміни і відчувається потреба купити 1С:Підприємство 8 в оновленому вигляді, можуть виникнути деякі складності при переході. Швидко і безболісно здійснити адаптацію допоможуть професіонали нашої компанії, які мають необхідну кваліфікацію і досвід роботи.

Характерні особливості

Від більш ранніх розробок восьма версія системної програми 1С:Підприємство 8 відрізняється:

  • на формування звітів потрібно в 2 рази менше часу;
  • інтелектуальністю механізму побудови звітів, за допомогою різних видів фільтрів - крім стандартних, можна створювати довільні форми;
  • вільної налаштуванням аналітик, тобто їх кількість не фіксоване, як в попередніх версіях програмного продукту 1С:Підприємство 8, а вибирається потрібне число;
  • ергономічністю;
  • оперативністю централізованого внесення змін.

Жителі Києва та інших регіонів можуть замовити програмне забезпечення 1С:Підприємство 8 та вигідно купити у відкритій для співпраці компанії «Алэанза». Співробітники відділу продажів допоможуть підібрати потрібну конфігурацію, відповідну складності і масштабу прикладних задач. Крім того, здійснюється технічний супровід, методологічна підтримка, швидке навчання користувачів. Вартість програми 1С:Підприємство 8 необхідно попередньо уточнювати у менеджера-консультанта, тому що вона безпосередньо залежить від ступеня наповнення. Кожному покупцеві гарантований високоякісний сервіс і персональний підхід.


Нам важен ваш отзыв!
Качество работы – это наш приоритет. Нам важно знать Ваше мнение о работе каждого подразделения Компании, а также отдельных сотрудников.