Логотип компании (Маленький) - Фото 2

Дзвінок персонального консультанта

Нашим дорогим і улюбленим клієнтам ми намагаємося створити максимально комфортні умови, щоб кожне їхнє звернення було обов'язково оброблено в найкоротші терміни. Прекрасно розуміємо, що таке «звітний період» і з чим його їдять. Для Вас цінно отримати вчасно нову друковану форму авансового звіту або нову Декларацію по ПДВ. Особливість роботи бухгалтерів така, що «дедлайн» у всіх один і той же. І у випадках, коли програма веде себе не гідно і не вивантажує звіт, щоб швиденько його здати і забути, Ви можете наштовхнутися на ситуацію, коли вільних фахівців дійсно немає, або коли Ваш консультант змушений був виїхати на зустріч до клієнта.

Саме для таких ситуацій ми придумали сервіс «Дзвінок персонального консультанта». При додзвоні до секретаря Ви можете замовити зворотний дзвінок Вашого консультанта, або спеціаліста відповідного рівня. Протягом 2-х годин Вам передзвонюють, щоб вислухати Ваш питання і допомогти його вирішити максимально швидко.

Погодьтеся, адже це дуже зручно, коли Ви самі можете розпоряджатися своїм вільним часом і планувати спілкування з фахівцем компанії «Алєанза».

Данная услуга входит в тарифный план:
Premium, Luxury
Нам важен ваш отзыв!
Качество работы – это наш приоритет. Нам важно знать Ваше мнение о работе каждого подразделения Компании, а также отдельных сотрудников.