Логотип компании (Маленький) - Фото 2

Легальне оновлення 1С:Підприємство 8

Чесність - ось що немало важливо при веденні бізнесу!

Якщо будеш в першу чергу чесним по відношенню до себе, тоді буде простіше бути таким по відношенню до інших. Саме це важливо усвідомлювати всім користувачам «1С:Підприємство 8».

Абсолютно всім, хто користується програмою «1С:Підприємство 8», необхідно усвідомлювати важливість того, що використовуючи піратську версію програми, Ви в першу чергу порушуєте Закон України. За порушення авторського права в Україні, а саме: незаконне відтворення, поширення комп'ютерних програм і баз даних, їх незаконне тиражування та розповсюдження на аудіо- та відеокасетах, дискетах, інших носіях інформації, або інше умисне порушення авторського права і суміжних прав, якщо це завдало матеріальної шкоди у значному розмірі, передбачено кримінальну відповідальність!

Однак користувачі ліцензованої копії програми «1С:Підприємство 8» теж створюють собі некомфортні умови, якщо не мають чинного договору супроводу. Абсолютно будь-який офіційний член спільноти «САБ» має право на поширення ліцензованих копій програми, їх ліцензованих релізів оновлень, а також надання консультаційних послуг з ведення обліку в програмі. Отримуючи легальні оновлення, Ви:

  • зберігаєте час на пошук «піратської» копії в мережі Інтернет
  • не наражаєте свою базу даних під загрозу
  • захищаєте свій комп'ютер від шкідливих комп'ютерних вірусів
  • не залишаєте шансів на копіювання та «зливання» Ваших даних в автоматичному режимі
  • Реліз оновлень, викладений в Інтернет, не дає Вам гарантії на їх коректність і легальність. Як це зазвичай буває, програміст їх викачує незрозуміло звідки і викладає на загальнодоступний ресурс. Ви ніколи в житті не дізнаєтеся допрацював він цю «халявну» програму чи ні, тому що в нашому ХХI столітті можна абсолютно спокійно знаючій людині дописати скрипт в реліз на копіювання бази.

    Саме тому наша компанія закликає кожного користувача «1С:Підприємство 8» не використовувати «ламану» версію 1С:Підприємство 8, використовувати перевірені джерела доступу до оновлень і не довіряти оновлення Вашої 1С:Підприємство 8 сумнівним програмістам-фрілансерам!

результат
Ускоряется проведения документов
Ускоряется формирование отчетов
Данная услуга входит в тарифный план:
Classic, Business, Premium, Luxury
Нам важен ваш отзыв!
Качество работы – это наш приоритет. Нам важно знать Ваше мнение о работе каждого подразделения Компании, а также отдельных сотрудников.