Логотип компании (Маленький) - Фото 2

Хмарний архів «Алєанза»

Сервіс «хмара», або «архів» дозволяє зберігати впевненість в кожному Вашому робочому дні! Ніхто з нас не застрахований від нещасних випадків. Можуть бути скачки напруги, пожежа, потоп, крадіжка і т.д. - саме ті випадки, завдяки яким Ваша база даних може бути втрачена назавжди. Співпрацюючи з нашою компанією гарантувати відсутність випадків крадіжки або пожежі ми не можемо, але ми можемо Вас засвідчити в тому, що в разі біди - ми надамо Вам Вашу архівну копію Вашої бази даних. Копіювання обов'язково робиться при установці нових оновлень, а також може відбуватися на наш сервер щодня, щотижня і т.д., за погодженням сторін.

Не хвилюйтесь! Всі дані абсолютно захищені. Наша компанія несе відповідальність за «учетку» інформації. Гарантуємо повну недоступність даних для сторонніх осіб, які не мають ніякого відношення до Вашої компанії. Присутній договір про нерозголошення і збереження комерційної таємниці. Передача архівної копії відбувається довіреній особі - директору підприємства, або головному бухгалтеру.


результат
Ускоряется проведения документов
Ускоряется формирование отчетов
Уменьшается размер базы
Уменьшается нагрузка на серверное оборудование
Данная услуга входит в тарифный план:
Business, Premium, Luxury
Нам важен ваш отзыв!
Качество работы – это наш приоритет. Нам важно знать Ваше мнение о работе каждого подразделения Компании, а также отдельных сотрудников.