Логотип компании (Маленький) - Фото 2

Професійна консультація компетентного аудитора

Наша фірма пропонує ряд послуг з консультування клієнтів програмних продуктів системи «1С:Підприємство 8». Ви зможете більш ефективно використовувати доступні можливості програми, скориставшись сервісом «Консультація аудитора».

Особливості вирішення корпоративних питань за допомогою нового сервісу «Консультація аудитора»

Наша компанія «Алєанза» спільно з консалтинговою фірмою «НАРМС» запустила сервіс «Консультант», який дає можливість всім ліцензійним користувачам системи «1С:Підприємство 8» отримувати персональні консультації в письмовому вигляді. Експерти і аудитори надають компетентні консультації з питань бухгалтерського, кадрового чи податкового обліку. Наші клієнти зможуть скористатися сервісом «Консультант», щоб отримати грамотні відповіді фахівців на запитання. Лінія консультації 1С:Підприємство 8 приймає до розгляду питання по таким темам, як:

 • Складання та подання звітів, а також відображення в обліку певних господарських операцій;
 • Особливості та правила заповнення первинної та іншої бухгалтерської документації;
 • Робота з базою оподаткування податків і зборів, а також питання, що стосуються порядку їх оплати;
 • Особливості заповнення та подання податкової звітності;
 • Питання, що стосуються єдиного соціального внеску та складання бюджету, виправлення помилок, соціальне страхування, кадрові завдання і оплата трудових відносин, РРО, робота з касою і проведення безготівкових розрахунків, зовнішньоекономічна діяльність компанії та інші питання по приватному підприємству.

Користувачі, які уклали з нашою компанією договір на надання послуг, зможуть отримати безкоштовну консультацію в рамках даного сервісу в період дії договору. Якщо користувачам зареєстрованого у правовласника програмного продукту потрібні були додаткові консультації з 1С:Підприємство 8, то їх можна докупити. Сервіс продовжує розвиватися, а з актуальними умовами його використовуватися ви завжди зможете ознайомитися на офіційному порталі компанії.

Чому вам варто замовити послугу «Консультація аудитора» у нас?

Компанія «Алєанза» має відмінну репутацію і встигла завоювати довіру багатьох клієнтів за роки своєї ефективної роботи. Ми допомагаємо нашим клієнтам успішно вирішувати широке коло питань будь-якої складності. Ми працюємо для отримання кращого результату, тому клієнти залишаються задоволені такою співпрацею. Кваліфіковані фахівці знають, як допомогти вам у вирішенні питань, а звернення в нашу компанію буде вигідним для вас з таких причин:

 • Компетентні співробітники на професійному рівні нададуть допомогу 1С:Підприємство 8 і забезпечать підтримку будь-яких проектів на різних етапах роботи компанії.
 • Інформаційно-консультаційна послуга може припускати потрібне вам кількість консультацій аудитора.
 • Вартість однієї консультації ви можете побачити в нашому прайс-листі. У нас ви зможете купити таку послугу за найдоступнішою ціною. Також дана послуга є частиною тарифних планів «CLASSIC», «PREMIUM», «BUSINESS» і «LUXURY». Оплату послуги ви зможете здійснити зручним для вас способом.
 • Даний сервіс допоможе отримати кращі результати в управлінні документацією компанії. Чудово розбирається в 1С:Підприємство 8 фахівець-консультант допоможе вам прискорити процес проведення документів і формування звітів.
 • На сайті нашої фірми ви зможете прочитати корисну інформацію та актуальні статті, а також ознайомитися з відгуками клієнтів фірми, щоб прийняти вірне рішення.
 • Замовляючи цю послугу в нашій компанії в Києві, ви отримаєте чудовий сервіс, так як ми завжди застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Щоб придбати послугу, ви можете звернутися в нашу компанію по телефону (044) 501-42-42 або написати нам електронного листа на адресу: sales@aleanza.ua. Також ви зможете заповнити на нашому сайті форму зворотного зв'язку, щоб попередньо отримати відповіді на свої питання. Ми постараємося максимально оперативно опрацювати ваші бізнес-питання і підібрати оптимальні рішення для успіху вашої підприємницької діяльності.

результат
Ускоряется проведения документов
Ускоряется формирование отчетов
Данная услуга входит в тарифный план:
Classic, Business, Premium, Luxury
Нам важен ваш отзыв!
Качество работы – это наш приоритет. Нам важно знать Ваше мнение о работе каждого подразделения Компании, а также отдельных сотрудников.