Логотип компании (Маленький) - Фото 2

Доступ до системи ІТС

Компанія «Алєанза» протягом багатьох років намагається підходити до рішень задач набагато ширше, щоб проблема вирішувалася локально, а охоплювала максимально можливі ділянки компанії-клієнта. Розуміємо, що бухгалтер - це одна з ключових фігур на підприємстві, яка повинна знати буквально все! Його знання і досвід точно також повинні вирішувати питання по обліку не локально, а в масштабах цілого підприємства.

Даний портал містить в собі статті на різну тематику, починаючи від обліку в госпрозрахункових організаціях, закінчуючи нормативною базою. Всі статті публікуються максимально оперативно, викладені в доступній формі з коментарями методистів. Ми абсолютно впевнені, що викладений матеріал зможе замінити Вам більшість підписок на журнальні видання. Адже погодьтеся, добре мати під рукою статті на тематику:

  • Податки і внески
  • ПДВ
  • Спрощена система
  • ПДФО ТА ЄСВ
  • Регламентована звітність і т.д.

У разі використання програми для бюджетних організацій України, Ви також зможете знайти для себе корисні статті з обліку в 1С:Підприємство 7.7 і 1С:Підприємство 8. Викладено також деякі відеоматеріали з питань обліку в бюджетних організаціях.


Данная услуга входит в тарифный план:
Classic, Business, Premium, Luxury
Нам важен ваш отзыв!
Качество работы – это наш приоритет. Нам важно знать Ваше мнение о работе каждого подразделения Компании, а также отдельных сотрудников.