Логотип компании (Маленький) - Фото 2

Супровід 1С:Підприємство

Мы предлагаем
Наши тарифные планы
Название услуги Classic
1200 грн
месяц
Business
1620 грн
месяц
Premium
4450 грн
месяц
Luxury
10000 грн
месяц
Легальне оновлення 1С:Підприємство 8
Доступ до системи ІТС
Лінія консультацій «Алєанза» 20 мин/день 40 мин/день не ограничено не ограничено
Доопрацювання системи 1С:Підприємство 8 льготная цена льготная цена льготная цена льготная цена
Робота сертифікованого фахівця 1С:Підприємство 8 за дополнительную плату 2 часа/мес бесплатно 8 часов/мес бесплатно
Обслуговування комп'ютерної техніки льготная цена льготная цена льготная цена льготная цена
Установка оновлень для типових конфігурацій не более 2х информационных баз не более 4х информационных баз не более 7ми информационных баз не ограничено
Консультація аудитора
Діагностика інформаційної бази
Хмарний архів «Алєанза»
Дзвінок персонального консультанта
Підготовка оновлення релізу/версії для однієї інформаційної бази нетипової конфігурації
Виділений консультант
Перевірка коректності ведення бухгалтерського обліку
Аудит офісної техніки
Гарантований рівень якості (SLA)
Послуги програміста 1С:Підприємство 8 600 грн/ч 550 грн/ч 500 грн/ч по договоренности
Лекторій
FREDO Звіт
Коннект

Професійний сервіс 1С:Підприємство 8

Купити пакет програм 1С:Підприємство 8 недостатньо для надійної роботи в довгостроковій перспективі. По-перше, у всіх користувачів виникають технічні питання, відповісти на які можуть тільки фахівці. По-друге, програмні продукти регулярно оновлюються за допомогою ліцензійних релізів. Програми і бази даних працюють без збоїв тільки в тому випадку, якщо установкою програмних продуктів, їх оновленням і налаштуванням займаються професіонали.

Компанія "Алэанза" надає не тільки установку і настройку, але і кваліфіковане обслуговування 1С:Підприємство 8. Це комплекс заходів та послуг, які гарантують працездатність ПЗ:

  • Легальне оновлення 1С:Підприємство 8
  • Доступ до системи ІТС
  • Консультації аудитора
  • Квитки на семінари Лекторій
  • Билеты на семинары Лекторий
  • Конфігурація FREDO Звіт
  • Персональні консультації по телефону і/або онлайн

Крім того, клієнти компанії "Алэанза" можуть за привабливою зниженою ціною користуватися хмарним сховищем інформації, замовити професійну доопрацювання системи і обслуговування комп'ютерної/офісної техніки на підприємстві.

Постійна техпідтримка 1С:Підприємство 8

Своєчасність, оперативність - саме в цих якостях полягає головна цінність технічної підтримки. Мало надати професійне обслуговування, потрібно надати його вчасно. Особливо в період здачі звітності або плану. Тому 1С:Підприємство 8 техпідтримка в АЛЄАНЗА спланована таким чином, щоб бути максимально інформативною, корисною і зручною для використання. Наш сервіс включає в себе такі формати консультацій:

  • Коннект. Програма для прямого зв'язку з консультантом гарячої лінії. Вона настільки ж зручна, як Skype, TeamViewer і месенджери, якими ви звикли користуватися в повсякденному житті. Коннект робить супровід 1С:Підприємство 8 по-справжньому оперативним, без очікування на лінії.
  • Лінія консультацій "Алэанза" підтримується експертами, які пройшли атестацію 1С:Підприємство 8, досконально вивчили особливості будь-яких змін і володіють великим практичним досвідом в бухгалтерії та фінансах.
  • Дзвінок особистого консультанта - це послуга "зворотного зв'язку". Вона виручає в тих випадках, коли потрібний вам фахівець недоступний зараз. Протягом 2 годин після вашої заявки експерт особисто передзвонить вам і відповість на всі питання.

Графік і вартість консультацій 1С:Підприємство 8

Віддалена підтримка 1С:Підприємство 8 займає значне місце в роботі компанії "Алэанза". Ми розуміємо важливість оперативного відповіді на будь-яке питання і вирішення проблеми. Консультанти знаходяться на зв'язку в робочий час і готові допомогти з понеділка по п'ятницю з 9:30 до 17:30 (за Києвом). Але ви можете відправити звернення за допомогою Коннект в будь-який час, незалежно від дня тижня і часу доби - при першій нагоді експерт відповість вам. Таким чином обслуговування 1С:Підприємство 8 є максимально повним.

Що стосується супроводу ПЗ, то ми безперервно стежимо за актуальністю конфігурацій і виходом оновлень. Програми, встановлені АЛЄАНЗА, працюють максимально ефективно. Вартість 1С:Підприємство 8 супроводу залежить від обраного вами тарифу. Ми сформували кілька тарифних планів, що враховують потреби і можливості різних підприємств.


Нам важен ваш отзыв!
Качество работы – это наш приоритет. Нам важно знать Ваше мнение о работе каждого подразделения Компании, а также отдельных сотрудников.
Отправьте нам заявку
Текущая страница